Naše vozyVýuku provádíme na těchto dvou moderních vozech, které jsou bezpečné a vybaveny moderními prvky výbavy. Zakládáme si na tom, že máme ve výuce pouze vozy, které odpovídají současnému vývoji v oblasti automobilů. U nás "retro vozy" nenajdete :-)


Renault MEGANE GrandCoupé
Energy dCi 130 Intens


motor:  nafta
(96 kW / 130 k)

instruktor:
Karel Weiss, ml.
 
Peugeot 301
Active


motor:  benzín
(85 kW / 115 k)

instruktor:
Karel Weiss, st.
 

 


Naše vozy jsou vybaveny vším, co je třeba, aby se vám s námi jezdilo pohodlně a bezpečně.

Ani v nejparnějším létě vám nebude horko díky dvouzonové klimatizaci. Dále jsou naše vozy vybaveny všemi moderními bezpečnostními prvky, díky kterým se můžete cítit na silnici opravdu bezpečně, jako je např. ABS, EBV, ESP, ASR, CSV nebo dvoukomorovými airbagy, včetně okenních a hlavových.

Můžete si vyzkoušet bezklíčkové startování, systém kontroly tlaku v pneumatikách, tempomat, omezovač rychlosti, parkovací senzory, vyhřívaná sedadla, multimediální navigační a komunikační systém R-Link 2. Žáci menších postav jistě ocení výškově stavitelné sedadlo a volant.

Naše vozy jsou pravidelně servisovány v autorizovaných značkových opravnách a prověřovány ve stanici technické kontroly. U nás Vám rozhodně nehrozí, že bychom Vás posadili do nějakého starého a nespolehlivého auta, které už má nejlepší léta za sebou.